Jakie słuchawki do biegania?

Coraz częściej widzimy osoby, które biegają lub jadą na rowerze słuchając muzyki. Uprawiany sport to spędzanie wolnego czasu na aktywności fizycznej, a przy tym umilenie sobie czasu za sprawą muzyki. Jeśli chodzi o bieganie, to większość sportowców wybiera słuchawki bezprzewodowe, które są bardzo wygodne.

Jakie więc słuchawki do biegania?

Słuchawki powinny być przede wszystkim wygodne i odpowiednio dopasowane do ucha, aby nie wypadały podczas biegania. Powinny być z możliwością połączenia bezprzewodowego, czyli bluetooth i kompatybilne z Android lub iPhone.
Słuchaki koniecznie muszą być odporne na upadki i wodoodporne.

Jakie są rodzaje słuchawek?

-nauszne,
-douszne,
-dla sportowców,
-dla graczy,
-biznesowe.

Jakie wybrać tanie słuchawki bezprzewodowe do biegania?

1. Słuchawki do biegania o wartości 150 złotych

JBL T110 BT – słuchawki z łącznością z bluetooth 4.0, świetne oddają brzmieni dzwiękowe. Po naładowaniu możemy je używać przez 6 godzin, przy pełnym 2 godzinnym ładowaniu. Świetnie się je użytkuje, ponadto są lekkie i mają wbudowane magnesy, które ułatwiają przenoszenie.Posiadają również mikrofon, dzięki czemu mogą służyć jako zestaw głośnomówiący.

2. UGO USL – 1637, to model słuchawek TWS , bez kabla mają zasięg do 10 metrów. Czas pracy przy pełnym naładowaniu to 4 godziny. Świetnie wpasowują się w ucho i są lekkie..

3. SAVIO TWO – 06 słuchawki z wbudowanym mikrofonem, dzięki czemu mogą być traktowane jako zestaw głośnomówiący. W zestawie 3 zestawy nakładek silikonowych i 2 pary wkładek piankowych.

4. Słuchawki kostne do biegania  Vidonn – nie są wkładane do uszu tylko zakłada się je na uszy. One przesyłają dźwięk w postaci lekkich wibracji przez kości policzkowe. Słuchawki można podłączyć z pomocą MP3 lub z telefonem. Posiadają podwójny mikrofon, który jest przydatny przy rozmowach.

5. Sony WI-C 200 – gwarantują wygodne korzystanie za pomocą połączenia bluetooth. Pozwalają na korzystanie z nich aż do 15 godzin pracy, a także pozwalają się cieszyć nimi, gdy zapomnimy naładować i przy 10 minutowym ładowaniu
możemy się nimi cieszyć przez godzinę. Słuchawki posiadają panel z przyciskami, który służy do kontroli dźwięku.

Słuchawki do biegania z reguły są bezprzewodowe, pozwalają na swobodne cieszenie się ze słuchania muzyki podczas biegania. Wybierając taki sprzęt pamiętajmy, że słuchawki do biegnia muszą być lekkie i wygodne, a przede wszystkim żeby nie wypadały z uszu, ponieważ to może być bardzo irytujące. Wybór jest bardzo duży, my podaliśmy kilka pozycji, które według nas są warte uwagi.

One thought on “Jakie słuchawki do biegania?

Dodaj komentarz